Jsem tak strašně vděčná za

26. prosince 2013 v 16:38 | BadBrunet |  Eh bien, je pense que oui
Furt si na svůj život stěžuju full furt.Ale i přes to všechno co ve svym životě nenávidim tak bych ho nikdy za nic nevyměnila! Proč? Protože tam jsou ty nejdokonalejší lidi..


My sister my lovely my meaning of lifeOna je pro mě to nejdůležitější a nejkrásnější na světě.Moje ségra ta co se mnou prosšla všema špatnýma i dobrýma chvilkama.Ona je pro mě smsl života.Nežiju jenom pro sebe ,ale hlavně i pro ní.Je to prostě to nejdůležitější co pro mě je.Když jsem psala sloh přání ježíškovy tak ostatní psali o tom jak chtěj všechny možný věci.Já ne.Já chci aby tohle krasný stvoření bylo celej život zdravý.I love you! You are my life and i promise that I will not leave

My best friend
když se řekne nejlepší kamarád tak si vybavim jí.Ona je to co přiběhne když řvu u fgn pomoc.Ona mě pochopí.Ona mi dala najíst když jsem potřebovala.Huli hlad.Když jsem nemohla domu jak jsem byla moc.Když jsem byla na mol a bylo mi blbě.Když Míla blila dva metry před sebe.Když jsem brečela a ty si přiběhla.Je moje opora.Je člověk se kterym se cejtim sama sebou.Mám tě strašně rada zážitky s tebou jsou nezapomenutelný.Seš jedina se kterou jsem musela bejt na paneláku protože jsem tam prostě chtěla.S tebou mam prostě krásný vzpomínky a vim ,že jich ještě hodně ude.I loe ya!
Navždy v srdci
Muj nejlepší kamarád :3

čégo čégo čést bracho :D Mára dej mi cigo.Néé.Mara no pls . Ne.Tak já si ho smotám sama.ne ja ti ho radši ubalim jinak by byl tabak všude.Seš nejvíc bracho!Mára bacha vole fízli! :D Mara pozor na cikana s kládou!Žeru tě brejchou :D Hej Mára já ti tu palii seberu takovejch 5gramu why not :D Stejně neumíš balit.A do piče :D Mám tě ráda jenom ty chápeš co jsem to psala za sračky :D :)


moje rodina kterou miluju a nikdy bych jí nevyměnila a to i přes to jaká je.Moje mamka..Moje ségra Nikol(more hu :D ) Mám vás rada.

Moji kamarádi ze třídy.


Baruš
strašně v pohodě holka.Kdysi to byla moje nejlepší kamoška.Pak jsme se moc nebavily.A teď spolu kecáme docela často.Mám jí z tý naší vypatlaný třídy nejradši.Je originalní.Věřte mi nepotkáte holku která by byla jko ona.NIKDY.Je slušná.Teda tak slušná jako normální puberťačka.Nekouří,nechlastá a nehulí.Prosstě muj opak :D Miluje tanec:) A je v něm opravdu dobrá.A ona mi pomahá a myslí to se mnou dobře.Je s ní prdel :D . Žeru tě vopice :D


PARTA
věc která mi změnila život ,ale stejně jsem za to ráda.Protože jsem se změnila a naučila i něčemu novýmu.Nemyslim ted zrovna všechny ty špatný věci ,ale spíš ty pozitivní a poznala jsem tam skvělí lidi.A samozřejmě i ty největší zmrdy.Anet

Například jsem tam poznala jí.Je to člověk kterej i pomuže.Teda hlavně spíš psichycky :) Takže jsem rada ,že jsem jí poznala.


Jana
jsou tři typy kamarádek.Jeden je typ je kamarádka pro zábavu.Druhej kamarádka který se zvěříš.A kamarádka která splnuje všechny tři.A ona je ten první typ.sní si užiju milion píčovin a zhulených stavu a všeho možnýho :)
The end :3*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama