Vášeň nedůvěra drogy hádky pocit viny aneb velkej kolotoč

26. prosince 2013 v 18:26 | BadBrunet |  Eh bien, je pense que oui
Untitled
She locked her self away didn't give anyone a key she didn't even say goodbye and was swallowed by the sea
Dívam se ti do očí když si rozepínam zip.Přirazíš mě ke zdi.Když spolu jenom něco máme nemužem být spolu."Promin strašně mě to mrzí vím ,že jsem zmrd" .Lžeme svým přátelum když odcházime bojuj!Vím ,že to není lehke ,ale nesměj vědět pravdu.Je to naše tajemství.Vim ,že mě to bude strašně bolet a ,že zase spadnu na dno ,ale nemůžu se bránit je to strašně silné.Bolí mě to níčí mě to každej další styk."prosimtě netrap se tím".Miluju ho strašně moc jak nikoho v životě.Vždycky cítim bolest když se vymlouvam na chlast.Cigarety chlast tráva vůbec nevim o sobě.Chovám se dost jinak když jsem pod vlivem."Prosím hlavně nebuď jako támhleta děvka".
Díval ses mi do očí a já rpstě necháppal proč nechceš víc.Furt přeemýšlim jestli to všechno má nějakej smysl.Vím ,že cenu bude muset jeden z nás zaplatit a ,že to budu já... Říkal si ,že to nebude láska ,ale ,že to bude silné pouto.A já ti říkám ,že mi to stačí ,ale on není hloupý.A bohužel ví ,že mě to sere.Kámoška jednou řekla on umí mít rad ,ale nikdy nedokáže milovat.Ale s tím jsem do toho šla, měla jsem s tím počítat.Před rokem jsem ani nevěděla, kdo jsi a teď?Nejčastější věta je ,,nebudem to rozebírat, neumím ti odpovědět".

Vždycky to začne tím ,že půjdem na špeka.Ve zhulenym stavu na sebe koukáme a pak cejtim tu vášen a nadrženost.Stane se to.To co se stáva vždycky když jsme spolu sami.A večer na fb? Ty debilní hádky kvůli tý debilní nedůveře."kolik máš ještě těch holek co?".Pak už jenom další hádka.pak pocit viny pak udobření a takhle furt dokola.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama