Mělo to být about you and me

30. dubna 2014 v 20:35 | BadBrunet |  Brunet
Koukám a čtu si ty starý zpávy.Přemýšlim o tom jaký to mohlo být kdybych to neposrala.Ptáš se jak se mám.A já ti ironicky říkám ,že se mám pěkně.A pak ti vždycky napíšu ,že kecám a vypíšu se.Bylo mi skvěle když jsem byla s tebou.Chtěla jsem s tebou být dloho.všechny ty dny seztratily v kouří vzpomínek.Přišla jsem o kus srdce.A bolí.Hodně to bolí! byla to chyba vím neudělám stim už nic.Jen se potřebuju vypsat.Pár slov co o tom říct.měla jsem s tebou všechno.Nikdy si to neodpustím já to celý podělala.Já to vim.Ve snu.V realitě.Furt říkám to jedno slovíčko...Promiň....Bez tebe nechci žít ,ale už nemá smysl bojovat.Sklamala jsem tě já to vím.Sklamala jsem tě kvůli němu.Před celým světem ted říkám ,že nechci bejt s jinym klukem.Asi nemá smysl psát tohle story ,ale musim ho psát páč hrozně to bolí.Sedim a přemýšlim jak nám vztah zanik.
Ale nebyla chyba to ,že jsem tě poznala.Vím ,že jsem svině.dělala jsem chyby.Chyby dělá každej jsme jenom lidi.
Nechci tě držet jestli chceš tak můžeš v klidu jít ,ale já te budu mít v srdci furt.Lásko jsem jen tvá a .. Miluju tě...
Tohle by mělo být to poslední co píšu.měla bych se s tebou rozloučit,ale moc dobře víš ,že se s tebou rozloučit nedokážu.Ale budu muset neumim bejt kamarádka.Vím ,že jsem tě sklamala.Já vim podvedla jsem tě.Neznám tě moc dlouho ,ale si první co mi tak přirostl k srdci.Je to příběh ze kterýho se mi zastavilo srdce a jenom vzpomínám.Všechny ty chvíle jeno my dva víme jak to bylo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama