Srpen 2015

za chvilku

17. srpna 2015 v 16:34 | BadBrunet
Dredy(3) Zdjęcia na osi czasu | via Facebookrastaman | TumblrDreads

Emoce aneb egoista zas má slovo.

10. srpna 2015 v 0:34 | BadBrunet |  Choisissez de la semaine
.XGirl
Emoce se mi mění jak počasí. Nejspíš to bude tou chemií. Nepřeháním stím akorát až opět nastane ta svoboda ,která nepotrvá věčně tak po tom skočím znova. Moc na blog nepíšu.Spíš poslední dobou přidávám fotky co mají co sočinění smíma stále se měnícíma pocitama.Není to protože bych neměa co psát jelikož toho je víc než dost ,ale není chuť ani odhodlání. Prázdniny si užívám celkem hodně nebo spíš mám většinu asu co dělat. jenže to brzo skončí hned s nástupem do nový školy. Ještě němám strach ,ale vůbec se ani netěším.Neplánuju to ještě tak minimálně dva týdny řešit. Mám celkem blbej pocit ,že mi karma vrátí ty sobecký činy ,který jsem za poslední měsíc udělala. Možná těch měsícu bude víc.
GLOW PLEASE | via TumblrBe carefull...


chill time

5. srpna 2015 v 22:47 | BadBrunet |  Brunet
Oh, wowFriendsPuritySistersLifeInstagram: @sammyashey 💛

Dopis na rozloučenou.

2. srpna 2015 v 12:51 | BadBrunet |  Brunet
Sakra proč mi příjde ,že je tak složitý rozepsat moje myšlenky.Vlastně to těžký na tom je hlavní pointa tohodle dopisu.Nechci ti psát do messengru jako ostatní hoes.Chci aby to bylo originální a prostě jiný.Nesnáším ten pocit ,když jsem ta co ubližuje ,ale takhle ubližuju sama sobě. Myslela jsem si ,že jsem žena co ví co chce ,ale bohužel jsem časem zjistila ,že to tak vůbec není. Doufala jsem ,že najdu sama sebe ve svých texech tady na blogu ,ale čímdál tím víc zjištuju ,že jediný co opravdu chci je žít. Nejsem vůbec holka jako ,kterou mě vidíš. Pořád hledám výmluvy na to co zrovna dělám. Hledám cokoliv co se mi na tobě nelíbí a nenacházím nic.Tak proč pořád nejsem šťastná?.Když není chyba na tvý straně ,tak asi bude na tý mojí. Každá holka by byla šťastná ,když jí kluk pořád volá a píše jí.Jenže já ne.Vážím si každýho tvýho krásnýho slova i každýho tvýho dárku.Seš krásnej,milej,hodnej kluk. Promiň zlato ,ale taková jsem já,taková jsem byla a budu.Poznal si mě takovou.Neumím přesně říct co ti mám říct a proto píšu tuhle story.Promin zlato jestli jsem ti zlomila srdce takhle jsem to nechtěla,jenže ty seš supér kluk a já patřím do pekla.Si fakt skvělej kluk mám tě ráda jenže já jsem prostě taková a bude to takhle dál.Věřím ,že tahle slova budou bolet.Jenže já se konečně nebudu cítit tak provinile ,když se na mě jakýkoliv jiný kluk hezky koukne.
chci tím ukončit ten krásnej sice chvilkovej vztah.Stejně by to zlato nemělo cenu.Já vim ,že to mělo být minimálně navždy jenže čas je zlo a ted naše duše jdou každý jiným směrem.