Září 2015

the x

22. září 2015 v 12:53 | BadBrunet
Just friends
pinkheartsandsparkledreams.tumblr.com
🌚
| WNCHSTRS \
Midnight
Untitled
Let's go get high
?
Queen of disaster
Yeah!

Dropit

21. září 2015 v 10:31 | BadBrunet |  Brunet
Všechno okolo se propadá a já pluju dál tou obrovskou vodní nádží přičemž je ta voda nejvíc lesklá a čistá.Hledám vtom čistotu v sama sobě.Zatím nalézám jenom tmu a skály.Bojím se plavat toulodí dál abych nenarazila na útes a znovu nespadla a nepotopila se.Asi bych už něvěděla jak vyplavat.A nejspíš bych to ani neudělala.
Takže nastupuju na břeh města.Město je celkem temný a všudě samí bitches.,Hledám mezi nima typku ,která mi řekne jestli tady nejdu správnej klub.Našla jsem i jí i ten klub.Otvírají se dveře a konečně vidím světlo.Booyyyyys všude.
#Boy #Black #Cool #Smokr #Bad #Night #Lights
CHIKA TETZY

Buší mi v hlavě.

13. září 2015 v 14:44 | BadBrunet |  Brunet
Včerejší večer dejme tomu ,tak okolo 9 jsem nastupovala s mím hodně dobrým kamarádem do tramvaje. Koukala jsem se na lidi kolem sebe a divila jsem se ,že snámi jede celkem hodně lidí takhle večer do Vratislavic aneb až do Jablonce.Trhla jsem sebou směrem do předu přímo na sedačku k oknu abych mohla pozorovat z okna cestu. Byla jsem už v tý tramvaji celkem přiopitá a docela dost zkouřená ,ale hlavní flašku jsem měla u sebe v kabelce ještě s velmi dobrým džusem ,který jsem ochutnávale hned s příchodem před Forum.Cesta byla překvapivě rychlá a s každou další zakecanou zastávkou jsme už přijeli k pivovaru.
Almost ±
Sešli jsme se tam s dalším kamarádem. Achjo furt je stejně přitažlivej a sexy jak si ho pamatuju. Byla jsem plná energie a ohromně natěšená na hudbu ,kterou jsem každým dalším krokem k cíly slyšela. Se zjíštěním ,že tam bude můj ex se mi trošku náladu změnila ,ale tomu napomohla vodka. Hned jak jsme vyšli do baru ,tak jsem se snažila co nejrychleji dostat na horní patro a sednout si na barovou židly s nejlepším výhledem na světelný efekty a dunící basy. TECHNO. Trošku mě už ztý hudby chvílema bolela hlava ,ale i přes to je to opravdu umění a já jsem si to velice užívala. Prvního člověka ,kterýho jsem uviděla byl muj ex skákající před bednama . Byl to zvláštní pocit ,ale i přes to vypadal šťastně (chemicky). Což mu vlastně dodávalo i to štěstí okolo.Promluvily jsme si a mě to opravdu pomohla. Ipřes to ,že tam ještě předtím než jsme se tam dá se říct potkali olizoval s nějákou typkou. V tu chvíly když jsem to viděla popadla jsem kamaráda a udělala uplně to samí. Bylo to trapný ,ale pomohlo to tomu mímu pocitu. Šli jsme dát brko a přišla moje kamarádka.Popíjeli jsme hulily a bylo kolem 11 večér.To už jsem věděla ,že domu rozhodně nechci jít.
Nina😍
Když už jsem si myslela ,že moje hladinka je správně dorovnaná a vyrovnaná přesně tak jak má být rozhodli jsme se jít dupat k basám.Neumím ani popsat jak se člověk před těma basama cejtí.Je to jako bejt v rauši.Dokonalý to je.

H

8. září 2015 v 8:50 | BadBrunet
cristiane f | Tumblr
Untitled
christiane f | via tumblr
christiane f
Christiane F. Wir Kinder vom Bahnhof Zoo
Untitled
Cristina :(
Untitled
Clementine | via Tumblr
Help