Pro ty co se ptali

14. května 2016 v 23:51 | BadBrunet
Většinou své vyzpovídání, neboli své články začínam minulostí.Tentokrát nemám chuť a vlastně ani energii ten příběh znovu opakovat, stejně zní pokaždý stejně a jediné co se mění je vibe ,kterej můj příběh sebou nese a způsob kterým ho říkám.
Ale co by to bylo za článek ,který by začínal prostředkem ,který nikdo nechápe??Podobný článek jako film ,který začíná otevřeným příběhem a až na konci začnete chápat začátek.
Předem vám říkám ,že na konci tohodle článku žádný rozluzení nepříjde.Na konci to bude stejný jako na začátku..Jen bezesmyslný keci holky co se vyjadřije pomocí klávesnice o něčem co vám bez vysvětlení nedává smysl..A upřímně by vám to nedávalo smysl ani po vysvětlení.Věřte nebo ne, zkoušela jsem to hodněkrát a zkoušela vysvětlit svůj názor na život nebo vlastně na cokoliv..Nikdo nikdy nechápal a asi ani nebude.Jen jednou se mi stalo ,že jedna nevýrazná a možná i nepodstatná postava vmém životě dokázala říct druhou část mé story hned potom co jsem tu první beznadějně začla plácat aniž bych věřila ,že to má nějakou cenu.

Tohle ,ale píšu pro lidi ,který se mě ptali na důvod proč nepíšu a pokaždý jsou zklamáný ,když na otázku jak se mám vidí jen to nepěkný slovíčko ,,zobrazeno".Omlouvám se ,ale ani si neumíte si ani představit jak je těžké odhodlat se k odpovědi.Ale teď to odhodlání.Všeobecně by normální lidé řekli ,že se mám velmi na píču..Nechodím do školy protože mě vyhodily a do práce taky ne protože nechci makat rukama a nikdy chtít nebudu.Takže peníze nemám a když ano ,tak spadnou do výroby ze ,kterých se snažím vydělat i víc...Jenže většinou znich nevýjde vůbec nic a to ikdyž se daří..Ale to bude spíše mím hladem a feťactvím.Ano,čtete správně!! JSEM MALÁ KORKY A BERU DROGY.Každé ráno se vzbudím(berte to obrazně) a na mobilu mám několik zpráv od svých feťáckých kamarádu ,kteří mě žádaj o pomoc nebo po mě něco pořád chtěj.A ani mezi těma sračkama zpráv od nich tam jsou i zprávy od vás..Jakoby mezi těma zprávama mezi váma ty vaše zářily a sama se nesnáším za způsob mé komunika sváma.Proč??Protože jsem neschopná,bezohledná a lína a především se stydím za svou realitu.Ano spíš půjdu támhle pomoct debílkovi abych ho mohla podělat a cítit se jako quen než abych šla za váma a vyzpovídala vám svou smutnou realitu.Proč??Protože jsem asi až moc ustrašená a slabá...

A jak se tedy mám???Citím úlevu po každý když si uvědomím ,že už dávno nemám co skrývat,ale pokaždé kdž si vzpomenu na lidi ,kteří by mě klidně mohli zabít jen protože vím věci ,který asi vědět nemám začne mi bejt ještě líp.Zvlaštní že??Bude to nejspíš tím nebezpečím co ztoho cítím.A to je asi důvod proč to všechno dělám.Jen si plním svůj dětskej sen.Cítím se beznadějně vždy když si uvědomím realitu a vzpomenu si na něj.On.On a jen On. Končím..Ted přišla nálada opět mlčet.Tak možná zas někdy začnu své chvilkové nápady na to dát o sobě vědět plnit dříve než mě to zas přejde.Veru chybíš mi a omlouvám se!!Báro..Doufám ,že se ti daří a též se omlouvám za své...Bylo by toho moc.
Píšu jen pro sebe a pro vás..DÍKY jen pro vás mám vsobě ještě kus duše!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Venushe Venushe | 12. prosince 2016 v 11:54 | Reagovat

Chci si tě pamatovat jako tu hodnou holku. Nezapomeň na to co bylo a jednou až (jestli se to stane) najdeš jinou možná lepší cestu věř, že jsou lidi, který by o tebe stáli. A který tě nebudou využívat jenom pro fet. Už tě neznám. Ty neznáš mě. A přesto na tebe myslim. Na to co bylo. Dávno ti nevyčítám, že nepíšeš. Znám ten příběh, je to jako přes kopírák. Pořád dokola.Máš teď kolem sebe ty stejný lidi, co mi vzali všchno. kvuli tomu všemu budu navždycky ve sračkách. A nemůžu tě proto ani vidět.Liberec je malá vesnice. Taková malá pastvina pro ovečky, který potkávám každej, každej den. Ale svym způsobem sis to vybrala. jestli je tohle, to co chceš. Co už. je to tak jak to je. Budu vzpomínat.

2 Michaela Michaela | E-mail | 5. ledna 2018 v 22:43 | Reagovat

Poprvé čtu tvůj blog a je mi z toho smutno a to hodně. Ségra jsi můj svět a nic si nepřeji víc než abys byla šťastná a žila Real life ne kvůli mě ani kvůli komukoli ale kvůli sobě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama