Duben 2017

Prosba pro tebe

11. dubna 2017 v 15:36 | BadBrunet |  Brunet
Dávám ti všechno co ze mě zbylo a tak tě jen prosím, zůstaň tady.Nechci zůstat sama ,ikdyž vím že nikdy sama nebudu.Taky vím ,že nikdy nebudu byz chyb.Vlastně vím ,že jsem celá postavená z chyb.Stále mám strach i přes to ,že by to už mělo bejt dávno zamnou,tak mě to stále doprovázi uvnitř mě.Prohlížím se v zrcadle a vidím změnu.Obličej vypadá líp a celkově vypadám už jako normalní holka ,ale jízvy na těle nemizí.Lidé co jsou stále ještě semnou na mě křičí bojuj.A tak to zkouším dál ,ale přemýšlím nadtím každou noc než usnu. Naštěstí už jen v noci ,dříve jsem nadtím přemýšlela celé dny a nemohla se vyrovnat stím ,že už to nikdy nebude jako dřív.
Když seš vedle mě je to v pohodě ,ale nejde to zahodit.Dokud se neponořim znovu dolu a nehledám definici svého štěstí.Čím víc ho hledám ,tím víc se ztrácím.
Zkouším to stále dál ,ale občas se bojím ,že to štěstí už jsem dávno zahodila.Snad jen čas mě dokáže úplně spravit ,tak tě prosím znovu a naposled zustan tu semnou ,než budu moct znovu pokračovat v cestě.
Fotka uživatele Mafia Records.