Červen 2018

Původně to byla jen pouhá představa...

15. června 2018 v 2:38 | BadBrunet |  Choisissez de la semaine
Už jsem dávno přišla na to jakoej může mít tvá původní klidně i dětská představa vliv na celkovej základ tvé budoucnosti.
Už jako dítě jsem si svůj život zákládala natom ,že jsem snila,plánovala a přibližovala se tomu co mě přitahovalo a zajímalo a to i přes veškeré překážky ,jsem nepřestala ve svý představy věřit a byla o nich podvědomně přesvědčená a i smířená se vším špatným co se za tím skrývá a tím co to obnáší.
book, key, and flowers image
Pravda, já si jako dítě vysnila celkem divoký a né zrovna legální představy o sobě a svém životě v budoucnosti...
Sledovala jsem akční filmy,kriminálky a o všechno co mě zaujalo a šlo to nějákým zp;ůsobem proti systému,jsem studovala skrz dokumenty a později především skrze noviny a zprávy.
Po celou tu dobu co jsem se měla duševně rozvíjet a budovat si duševní a fyzický základy ,tak jsem už pomalu objevovala tu cestu do světa ,kterým jsem chtěla jako ta málá holka žít.
Na začátek té cesty jsem se dostala velmi rychle .Ipřes to ,že jsem měla ještě ve své hlavě ve všem bordel tak jsem se rozhodovala vždy podle toho co jsem cítila ,že chce moje srdce udělat a litovala bych pouze toho co bych neudělala ipřestože bych chtěla a sama sebe tím připravila o možnost žít svůj život ,poznávat sama sebe a především o možnost se učit žít a chybovat.
Věnovala jsem veškerou svou duši a vlastně i život tím abych nastoprocent využila všeho co mi tento nestandartní způsob života přináší.A to v dobrém i ve zlém. Byla jsem totiž vděčná i tomu ,když jsem bloudila peklem a šla se dobrovolně podívat jakej je ten temnej život tam venku na dně a zažívala to co pro mě bylo vté době nové ,takové temné a chladné ,přitom také i tak spalující a návykové..Tak zkurveně deep ,přitom tak prázdný.
Začla jsem poznávat i ten život ,kdy pořád vlastně žiješ ,ale uvnitř sám sebe si mrtvej a na venek tak i vypadáš..
Poznala jsem hlavně také to ,když pořád žiješ ve stejné zemi a ve stejném městě ,ale žiješ totálně odlišnej svět než většina normálních lidí okolo , než ten svět ve kterém si společně snimi do určité doby žila.
article, forest, and life image
Ale ještě předtím než jsem se dostala do už takhle rozjetýho vlaku, jsem hlavně postupovala skrz svůj vývoj a tvořením svý osobnosti na základě životních situací,vnějšímu okolí a hlavně na mím postoji k životu a ksobě samé.
Což bylo postavené natom ,že jsem už odmala uznávala a věřila v sílu přitažlivosti a znala knižní i filmovou verzi Tajemství,původně jsem ,ale touhle myšlenkou začla žít už v 9 letech poté co mi má sterší ségra vysvětlila jakým způsobem to funguje.